ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ! Продовжується співпраця нашої громади з Новосанжарським відділом обслуговування громадян
Дата: 17.01.2022 17:36
Кількість переглядів: 105
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/e5b25f5b716e40032969ce6c6a49bc0c.jpg)
Черговий прийом громадян заплановано на 20 січня. Усі бажаючі зможуть одержати кваліфіковану консультацію з питань пенсійного забезпечення, у тім числі люди працездатного віку, зокрема щодо внесення їх даних до єдиного реєстру Пенсійного фонду, формуванню особистого кабінету, автоматичного розрахунку приблизної суми майбутньої пенсії, та ін. З собою мати паспорт та ідентифікаційний код.