У Нехворощанській громаді під час пожежі в приватному будинку загинув господар

Дата: 19.01.2022 22:37

В селі Губарівка Нехворощанської громади горів приватний житловий будинок — загинув 40-річний власник

16 січня, близько 17:40, в селі Губарівка Нехворощанської громади сталася пожежа — горів приватний будинок на вулиці Волошковій. В будинку рятувальники виявили тіло 40-річного власника.

Як повідомила прес-служба Нацполіції Полтавщини, правоохоронці отримали повідомлення від пожежних про загиблого чоловіка. Тіло доставили до бюро судово-медичної експертизи для встановлення причини смерті.

За інформацією прес-служби ГУ ДСНС Полтавщини, через сильне задимлення рятувальники працювали у апаратах захисту органів дихання. Пожежу було локалізовано о 18:45, а о 20:25 — ліквідовано. Вогонь знищив покрівлю та перекриття, внутрішнє оздоблення стін та стелі.

Пожежу гасили 4 рятувальники за допомогою однієї пожежної машини, а також працівники та техніка комунальної організації «Нехворощанська місцева пожежна охорона».

Наразі причина пожежі встановлюється.

Слідчими поліції, під процесуальним керівництвом прокуратури, відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 270 (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, якщо воно спричинило загибель людей) Кримінального кодексу України.

Причини та обставини події встановлюють слідчі.

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»