Днем соборності України
Дата: 22.01.2022 17:51
Кількість переглядів: 172
![Возможно, это изображение (текст)](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/268366666_461760868835906_5775743974826663318_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=W-2rWHxDlHEAX9PZrRv&tn=r6MteM-5WtzNX7IE&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AT-wiMnJm29_65CH0F0Y0MJgJp0Y2awoXY6NG-nFTKkDlw&oe=61F15884)
22 січня 1919 року було підписано Акт Злуки східних і західних земель України. Це була величезна історична перемога України, яка віками боролась за свою територіальну цілісність та суспільну єдність. Політична доля не судила Україні Незалежності у 20-х роках минулого століття, але день підписання Акту злуки між представниками Української Народної та Західно-Української Народної Республік назавжди залишиться для нас символом національної єдності, яке ми величаємо Днем соборності України.
Щиро вітаю Вас, дорогі земляки, з цим великим національним святом від себе особисто та від імені усіх депутатів нашої громади!
Бажаю нам усім здорового прагматизму і щирої віри для побудови економічно незалежної та соціально відповідальної держави. Саме нашому поколінню відведено цей важливий історичний шанс. Не упустімо його і цінуймо час, в який живемо. Пам’ятаймо та шануймо наших національних героїв та їхні ідеали. Молімо Бога за тих, хто віддав своє життя за Україну і зробімо все для того, щоб їхня велична благородна мета не перетворилася в ілюзію.
Зичу Вам щастя, мирного неба, добробуту та злагоди в родинах!
З повагою – голова громади
Віктор ДУБОВИЧ