На невеликий концерт, присвячений Дню Соборності України, учасники художньої самодіяльності Нехворощанського Будинку культури запросили старшокласників місцевої школи, працівників сільської ради, відділу освіти, центру надання соціальних послуг.

Дата: 25.01.2022 22:45

Фото без опису
«Народ живий, доки жива його історична пам’ять», - звучали слова ведучих Владислава ПРИЛІПКА та Ірини ДЯЧЕНКО. На сцену вийшла танцювальна група «Дивосвіт», яка й відкрила святкову програму. Потім для глядачів звучали пісні про Україну у виконанні Олександра БАРАНОВСЬКОГО, Світлани ШВЕД, Тетяни ПАВЛЕНКО, Людмили ПЕТРЕНКО, Ігоря НАГОРНОГО, Миколи СЕРЕДИ, Владислава ДІДЕНКА, Валентини ПОГОРІЛОЇ, Ніни ГРЕК, Світлани НАГОРНОЇ, Валентини КУЛІШ.

З вітальним словом до присутніх звернулася заступниця голови громади Ольга ХОМЕНКО, яка побажала молодим людям, присутнім у залі, берегти Україну як єдину, неподільну державу. «І бути толерантними один до одного, дружними, бо в єдності наша сила».

Завершився концерт фінальним танцем «Слава Україні!» та піснею «Українці».