Офіційний сайт Нехворощанської громади
Полтавська область, Полтавський район

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Центр культурних послуг Нехворощанської сільської ради Полтавського району Полтавської області»

Дата: 01.02.2022 18:54
Кількість переглядів: 795

Фото без описуОголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Центр культурних послуг Нехворощанської сільської ради Полтавського району Полтавської області»

Відповідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про культуру», розпорядження сільського голови від 31.01.2022 року № 8, оголошується конкурс на зайняття посади директора комунальної установи «Центр культурних послуг Нехворощанської сільської ради Полтавського району Полтавської області».

Юридична адреса комунальної установи «Центр культурних послуг Нехворощанської сільської ради Полтавського району Полтавської області»: 39354, Полтавська область, Полтавський район, с. Нехвороща, вул. Корчукова, буд.1.

Приймання документів від претендентів здійснюється з 08:00 години 01 лютого 2022 року до 17.00 години 02 березня 2022 року.

Документи приймаються секретарем Нехворощанської сільської ради за адресою: Полтавська область, Полтавський район, с. Нехвороща, вул. Миру, буд.3.

Керівником закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Не може бути призначена на посаду керівника закладу культури особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькою особою або членом сім’ї керівника органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління комунальним закладом культури.

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає поштою такі документи:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

два рекомендаційні листи довільної форми;

мотиваційний лист довільної форми.

Претендент може надати інші документи, які, на його думку, підтверджують його професійні чи моральні якості.

 

Засідання конкурсної комісії відбудуться: 14 та 24 березня 2022 року в приміщенні Нехворощанської сільської ради за адресою: Полтавська область, Полтавський район, с. Нехвороща, вул. Миру, буд.3.

 

 

 

Відповідно до Закону України «Про культуру», оголошується початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора КУ «Центр культурних послуг» Нехворощанської сільської ради  Полтавського району Полтавської області.

 

Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як дев’яти членів.

До складу конкурсної комісії  по три кандидатури подають члени трудового колективу, громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування та орган управління, а саме:

- кандидатури до складу конкурсної комісії від трудового колективу обираються на загальних зборах трудового колективу;

- громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування подають по три кандидатури органу управління, який шляхом жеребкування визначає трьох кандидатів до складу конкурсної комісії. Орган управління забезпечує онлайн-трансляцію жеребкування на своєму офіційному веб-сайті.

Члени конкурсної комісії мають бути неупередженими та незалежними. Не допускається втручання в діяльність конкурсної комісії будь-яких органів влади, а також учасників конкурсу.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

- незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

- члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

- члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією;

- є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи керівника органу управління;

- є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

 

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії можна подавати з 08:00 години 01 лютого 2022 року до 16.00 години 02 березня 2022 року секретарю Нехворощанської сільської ради за адресою: Полтавська область, Полтавський район, с. Нехвороща, вул. Миру, буд.3, електронна пошта: sr-nehvoroscha@ukr.net.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь