Аби запобігти виникненню пожеж в приватному житловому секторі, співробітники ДСНС проводять інформаційно-профілактичні рейди в населених пунктах Полтавщини.

Дата: 01.02.2022 19:03

Фото без описуТак, днями фахівці Служби порятунку «101» провели профілактичні бесіди з мешканцями населених пунктів Нехворощанської територіальної громади Полтавського району. Рятувальники нагадували громадянам основні правила пожежної безпеки у побуті, роз’яснювали, як діяти у разі виникнення загорання чи сильного задимлення; також розповідали, яким чином гасити пожежу на початковій стадії. Крім того, на прикладі конкретних будинків давали рекомендації щодо покращання протипожежного захисту помешкань.

Для того, щоб люди не забували поради та дотримувалися правил безпечної поведінки, рятувальники наприкінці бесід вручали тематичні листівки.