СПОРТИВНА ХРОНІКА. 12 лютого у спортивній залі Новосанжарського ліцею відбулися обласні змагання з волейболу на першість ГО ВФСТ «Колос».
Дата: 14.02.2022 16:43
Кількість переглядів: 289
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/43306af2499dea9a94c7f4c250d4d379.jpg)
Наступного дня наших футболістів запросили у село Канави, де на майданчику зі штучним покриттям пройшов турнір з міні-футболу пам’яті воїна-інтернаціоналіста Валерія БІЛАША. Цього разу на поле вийшли команди Сухинівки, Іванівки, Канав і Сухої Маячки. Нашу громаду представили команди Лівенського і Нехворощі.
За результатами гри серед наших спортсменів відзначили Олександра САВЧЕНКА як кращого нападаючого. Йому вручили грамоту, а кожному гравцеві – пам’ятні медалі.
Юрій ЛЮБИМСЬКИЙ,
інструктор з фізичної культури
Нехворощанського відділу освіти