Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету сільської ради

Дата: 22.02.2022 17:19

Фото без описуСьогодні відбулося засідання виконавчого комітету сільської ради, під час якого присутні розглянули півтора десятка питань. Заступниця голови СТГ Зоя КОРОЛЕНКО, яка вела засідання, спочатку привітала з днем народження члена виконкому, лікаря Олексія Петровича КУЛІЯ, побажавши йому здоров’я і тривалої плідної праці на сторожі охорони здоров’я наших людей.

Потім перейшли до розгляду питань порядку денного.

Про організацію та проведення призову громадян на строкову військову службу цієї весни інформувала спеціалістка виконкому Лариса АНДРІШКО.

Про затвердження лімітів використання паливно-мастильних матеріалів та споживання енергоносіїв по виконавчому комітету Нехворощанської сільської ради на 2022 рік інформувала начальниця відділу бухгалтерського обліку Ірина КОЛЬБА.

Йшлося також про заходи щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій під час пропуску льодоходу, повені та паводків.

Про заборону спалювати листя та залишки сухої рослинності на території СТГ, а також про забезпечення пожежної безпеки та відповідну просвітницьку роботу в цьому плані серед населення громади інформувала працівниця виконавчого комітету Анастасія ЖОРНЯК.

Усі запропоновані проєкти рішень члени виконавчого комітету затвердили одноголосно.