ВАЖЛИВО! ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ГРОМАДИ

Дата: 25.02.2022 12:16

Шановні жителі Нехворощанщини!

Повідомляємо Вам, що станом на 9 годину 25 лютого ситуація у Нехворощі та селах нашої СТГ контрольована, вона постійно відстежується. Сільська рада працює у штатному режимі, керівництво громади та працівники виконавчого комітету в робочий час перебувають на робочих місцях.

Нагадуємо Вам, що в Полтавській області запроваджено комендантську годину з 22:00 до 06:00. У цей час ЗАБОРОНЕНО перебування на вулицях та в інших громадських місцях. В інший час, виходячи з дому, не забувайте брати з собою паспорт або інший документ, що посвідчує вашу особу.

Просимо звертати увагу на підозрілих осіб, предмети і транспортні засоби, та негайно повідомляти про них на спецлінію поліції 102.

Вкотре закликаємо Вас зберігати спокій, не піддаватись паніці та можливим провокаціям, не поширювати чуток. Слідкуйте за ОФІЦІЙНИМИ сторінками органів влади та силових структур, аби володіти достовірною інформацією.
Нижче подаємо телефони колцентрів, за якими можна подзвонити при потребі, якщо зникне зв’язок. Дайте їх своїм рідним і батькам, поширте у своїх групах!

З повагою – голова громади
Віктор ДУБОВИЧ