ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОДА

Дата: 25.02.2022 12:18

Дорогі полтавці та жителі області!

Другий день Україна героїчно чинить опір російському вторгненню. Знищені літаки, танки, бронетехніка агресора. Вбиті, поранені та полонені загарбники. Українці пишаються своєю армією.

Керівництво області та районів тепер працює в режимі військових адміністрацій. Президентом оголошена загальна мобілізація.

Зараз ситуація на Полтавщині спокійна та контрольована. Боїв на території області немає. Цієї ночі Полтавщина не потрапила під ракетні удари. Надзвичайних ситуацій та техногенних катастроф немає.

До Полтавщини евакуйовано одного пораненого бійця ЗСУ з Сумщини. Йому зараз надається допомога.
Прийом лікарями в усіх закладах охорони здоров’я ведеться в плановому порядку, всі заклади охорони здоров’я працюють. У достатній кількості є запас крові та її компонентів. Велика вдячність громадянам, які приходять на обласну станцію переливання крові та пункти переливання крові.

Слава Україні!
З повагою - голова ОДА