Cтаном на 11 годину 27 лютого ситуація у Нехворощі та селах нашої СТГ контрольована

Дата: 27.02.2022 12:25

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ
НЕХВОРОЩАНЩИНИ!
Повідомляємо Вам, що станом на 11 годину 27 лютого ситуація у Нехворощі та селах нашої СТГ контрольована і постійно відстежується. На території громади діють загони добровільної дружини по охороні правопорядку, які чергують мобільними групами. Виносимо щиру подяку тим, хто чергував цієї ночі на своїх автомобілях і своїм бензином. Завдяки їм ніч пройшла спокійно, жителі громади були під захистом.

Нагадуємо Вам, що в Полтавській області запроваджено комендантську годину з 22:00 до 06:00. У цей час ЗАБОРОНЕНО перебування на вулицях та в інших громадських місцях. В інший час, виходячи з дому, не забувайте брати з собою паспорт або інший документ, що посвідчує Вашу особу. Краще всього без потреби не залишати свою домівку.

Просимо звертати увагу на підозрілих осіб, предмети і транспортні засоби, та негайно повідомляти про них координаторів діяльності штабу і загонів, до яких можна звертатися ЦІЛОДОБОВО:

ДУБОВИЧ Віктор Олександрович: тел.: 050-578-41-65
ЗАВЕЗЬОН Микола Анатолійович, тел.: 099-205-46-35
КАЛІНІЧЕНКО Світлана Миколаївна, тел.: 050-192-12-49

Вкотре закликаємо Вас зберігати спокій, не піддаватись паніці та можливим провокаціям, не поширювати чуток. Слідкуйте за ОФІЦІЙНИМИ сторінками органів влади та силових структур, аби володіти достовірною інформацією.
Нині керівництво сільської ради працює без вихідних у штатному режимі.

З повагою і вдячністю за розуміння ситуації –
керівництво Нехворощанської громади