Якусь частину тимчасово переміщених осіб можна розмістити у незадіяних спорудах колишніх навчальних закладів, але для цього приміщення треба належним чином облаштувати.

Дата: 02.03.2022 10:06

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!
Сьогодні у нашій державі є чимало тимчасово переміщених осіб, які шукають прихистку від російської орди, котра обстрілює навіть житлові квартали великих міст. У тім числі ДІТИ. Ймовірно, що такі люди з’являться і в нашій громаді, і їм буде потрібна наша допомога. Якусь частину таких осіб можна розмістити у незадіяних спорудах колишніх навчальних закладів, але для цього приміщення треба належним чином облаштувати. Тому звертаємось до вас із проханням надати у тимчасове користування ліжка, дивани, матраци, ковдри, постільну білизну, тощо. У багатьох є такі речі, хоч і вживані, але ще придатні до використання, тож поділіться ними на час, доки відійдуть нападники.

З пропозиціями просимо звертатися до керівництва громади.

Пам’ятаймо, що допомога тимчасово переміщеним особам, які потрапили в біду – таким же людям, як і кожен з нас – це теж суттєвий вклад у нашу спільну перемогу над ворогом!