ШУКАЮ ПОМІЧНИКІВ

Дата: 04.03.2022 08:27

Шановні жителі Нехворощанської громади! Я нещодавно приїхала до Нехворощі із Харківської області та дуже зацікавлена у волонтерській роботі. Щодня бачу звернення полтавських волонтерів про нагальну потребу ЗСУ у маскувальних сітках. Крім того, у Полтаві закінчуються фарби для тканин та тканини відповідних кольорів, які приносить населення для допомоги армії. Оскільки я маю досвід у плетінні сіток, вважаю за доцільне почати їх виготовлення у вашій громаді, адже тут мають бути доступні матеріали і, судячи з загального настрою села, я зможу знайти однодумців.

Для виготовлення маскувальних сіток потрібні рибальські сітки з капронової нитки для основи і тканини маскувальних кольорів. Також потрібна допомога у виготовленні дерев’яної рамки для плетіння маскувальної сітки.

Буду вдячна всім, хто відгукнеться. Надам консультації тим, хто бажає виготовляти маскувальні сітки у себе в селі. Звертайтесь, допомагаймо нашій армії!
Мій контактний телефон: 099-441-06-99. Наталія Третякова.