Дата: 05.03.2022 11:23

Фото без описуШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!
Почався десятий день героїчної боротьби українського народу з північним ворогом. Усі ми з тривогою спостерігаємо за містами й містечками, які нещадно обстрілюються і бомбляться російськими фашистами, які таким чином проводять «денаціоналізацію», тобто прагнуть знищити українську націю, як у 1930-х роках російські більшовики нищили нас голодоморами та репресіями, як у 1940-х роках гітлерівці страчували євреїв, ромів та інші народності, котрі не підпадали під шаблон «правильних людей». Наші воїни на багатьох напрямках вже пішли у контрнаступ! Подякуймо їм за витримку, військове вміння, патріотизм і мужність. Нас підтримує весь світ, ми згуртовані, а значить Україна переможе!

Наше першочергове завдання у цій складній ситуації – бути згуртованими і допомагати тим, хто опинився на передовій. Учора з Маячки та Шедієвого відправлено зібрану гуманітарну допомогу до Харкова. Натомість до нас почали прибувати з дітьми тимчасово переміщені родини. Вони теж потребують допомоги, тому звертаємось до жителів громади бути гостинними до них, з розумінням ставитись до тих обставин, у яких опинилися ці люди. Усвідомити, що спокій на нашій території існує завдяки тому, що наші військові стримують наступ ворога під Харковом, Києвом, Херсоном та іншими містами. У тім числі – ціною благополуччя людей, котрі мусили втікати від жахіття війни. Тому, будь ласка, уникаймо зайвих емоцій, сьогодні усім складно і всі можуть виявляти підвищену знервованість.

Станом на 9 год. 5 березня ситуація у нашій громаді стабільна. Ніч пройшла без пригод. Спасибі добровільним групам місцевої самооборони, які до ранку чергували у селах громади, патрулювали території, аби не допустити правопорушень.

Здоров’я усім, добра і МИРУ!

ПЕРЕМОГА буде за Україною!
З повагою –
керівництво Нехворощанської громади