Зустрічаємо свято любові, весни та краси

Дата: 08.03.2022 14:54

Фото без описуДорогі наші жінки!
Сьогодні вперше за попередні 76 років ми зустрічаємо ваше свято любові, весни та краси в умовах війни. Але не про неї хочеться говорити, а про Вас – надійних і небайдужих, Берегинь українського роду. Ви берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашої громади і всієї країни. Багато з Вас у ці сурові дні стали волонтерами, збирають для солдат гуманітарну допомогу і плетуть маскувальні сітки, а головне – щирим словом і любов’ю підтримують їх, моляться за них. А значить теж наближають перемогу України над російським фашизмом.

Ваш світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом домашнього вогнища, сімейного затишку і тих цінностей, які сьогодні українські чоловіки готові захищати до останнього. Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість Ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату нашої громади та від себе особисто хочемо побажати, щоб доля була прихильною до кожної з Вас, щоб міцними були Ваші сім’ї, здоровими – діти, здійсненними – мрії, успішними – справи і починання, і щоб ніколи ніякі ординці не руйнували затишок і спокій Ваших домівок, щоб завжди над Вами і Вашими родинами був МИР.

Зі святом весни Вас! А весна – це завжди перемога! І ми переможемо!
З повагою –
голова громади Віктор ДУБОВИЧ,