За останні три доби з Сумщини на Полтавщину евакуйовано понад 68 тисяч людей, – Дмитро Лунін

Дата: 11.03.2022 14:33

Фото без опису

Ситуація в області щодо безпеки стабільна. Збройні сили України, тероборона продовжують захоплювати російську техніку на півночі регіону, ремонтують і передають її ЗСУ. Про це розповів начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«Сьогодні над Полтавщиною ЗСУ збили ворожу ракету. Важливо дотримуватися заходів безпеки. Не ігноруйте повітряну тривогу! Чуєте сирену – переходьте в укриття», – наголосив Дмитро Лунін.

Розповів, що область і надалі готова вивозити людей гуманітарними коридорами з Сумщини.

«За останні три доби – 8, 9 і 10 березня – з Сумщини було евакуйовано понад 68 тисяч людей. Щодня більше 70 автобусів вивозили тамтешніх жителів у нашу область. Багато виїхали власним транспортом. Із Полтавщини евакуйовані потягами вирушили на захід країни. Хто бажав зостатися в нашій області, ми допомагали дістатися до місць розміщення, – сказав Дмитро Лунін. – Сьогодні гуманітарний коридор не був підтверджений. Плануємо на завтра. Формуємо колону з 70 автобусів для евакуації».

Дмитро Лунін зазначив, що супермаркети, аптеки, банкомати працюють у штатному режимі. Готівка в банкоматах є. Із 14 березня школи, технікуми, університети області можуть відновлювати дистанційне навчання. Остаточне рішення – за громадами. Інтернет на території регіону працює стабільно.