12 березня, мають запрацювати одразу 6 маршрутів для евакуації мирного населення із 6 міст Сумщиниу. Задіяна в цьому і наша громада.

Дата: 12.03.2022 16:06

Фото без опису11 березня наступила пауза для гуманітарних коридорів із Сум до Полтави. Але сьогодні, 12 березня, мають запрацювати одразу 6 маршрутів для евакуації мирного населення із 6 міст Сумщини, зокрема, й з обласного центру. Задіяна в цьому і наша громада, направивши для евакуації сумчан три шкільних автобуси. Будемо сподіватися, що все йтиме за планом і мирні жителі, які опинилися під прицілом путінських агресорів, благополучно виберуться на відносно спокійну територію. Молімося за них! Як і за всіх наших захисників, які дають ворогові сміливу відсіч, які стоять на блокпостах, патрулюють вулиці сіл нашої громади. Завдяки їм попередня ніч пройшла спокійно. Скажемо спасибі кожному, хто будь-яким чином наближає перемогу, запорукою якої є наша згуртованість. Миру всім, добра і впевненості у завтрашньому дні!

З повагою –
керівництво Нехворощанської громади