Привітання начальника Полтавської обласної військової адміністрації Дмитра Луніна з Днем українського добровольця
Дата: 14.03.2022 16:17
Кількість переглядів: 168
![Привітання начальника Полтавської обласної військової адміністрації Дмитра Луніна з Днем українського добровольця Фото без опису](http://www.adm-pl.gov.ua/sites/default/files/imagecache/thumbs/content/news/images/275675850_5586506574725431_4509965738784127711_n.jpg)
Із Днем українського добровольця.
Немає меж для відваги та не страшно покласти життя за правду! Українські добровольці обрали цей шлях у 2014 році й ідуть ним уже 19-й день повномасштабної війни. Тисячі добровольців у кожному місті, селищі та селі стали символом незламності української нації. Кожен обрав шлях сильних і сміливих духом!
Дмитро ЛУНІН,
начальник Полтавської обласної
військової адміністрації