Дата: 16.03.2022 13:39

Фото без описуЗВЕРНЕННЯ ДО ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ
Шановні односельці! Настає тепла весняна пора – час, коли люди починають випалювати сухостій. Наголошую: це категорично заборонено! За такі дії передбачені адміністративна та кримінальна відповідальність. А це штраф для громадян від 3060 до 6120 грн; для посадових осіб – від 15300 до 21420 грн. Ця відповідальність посилюється в умовах військового стану, адже українські герої-рятувальники щодня гасять пожежі, розбирають завали, розміновують території – цілодобово на варті нашої безпеки, вирішують критично важливі завдання. Та замість цього їм доводиться ще й виїжджати на виклики та ліквідовувати підпали сухої трави. Не додавайте рятувальникам роботи! Кожен такий виїзд – це втрачений час і пальне, всі повинні це усвідомити. Крім того, такі пожежі в нічний час йдуть на користь ворожій авіації та диверсійним группам, отож спалювання сухостою буде прирівнюватися до пособництва загарбникам.

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро ЛУНІН поставив завдання правоохоронцям і представникам ДСНС посилити контроль у цьому напрямі. Порушників не тільки штрафуватимуть відповідно до законодавства, а й забиратимуть на громадські роботи до 15 діб.

Голова громади
Віктор ДУБОВИЧ