Безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Дата: 18.03.2022 18:48

Дуже приємно, що в такий нелегкий час для нашої неньки –України, поруч живуть люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим.
Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця????

Дякуємо кожному жителю нашого Соколовобалківського старостинського округу за продукти , з яких ми за два дні виготовили більше трьох тисяч вареників з картоплею, сиром, м’ясом, капустою????

Дякуємо торговим точкам села « М’ясний дворик», «Магнолія», «Фуршет» за морозильні камери, адже заморозити таку велику кількість вареників без їхньої допомоги ми б не змогли????
Дякуємо за молочну продукцію жителям с. Світлівщина з якої ми напекли млинці з сиром????

Дякуємо за свіже м’ясо : Козаченку Анатолію, Куцю Олегу, Бичку Анатолію??
Вважаємо, що не звітувати можна лише про особисту благодійність, а коли робимо колективну справу, звітуємо після кожної проведеної роботи????

Хочемо, щоб усе було прозоро і кожен, хто долучається до спільної справи, бачив, що все зібране буде відправлене для наших захисників??‍????

Кожен може зробити свій внесок у перемогу! ДОЛУЧАЙТЕСЯ!!!