20 березня - ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 20.03.2022 10:45

Фото без описуШановні представники цієї важливої галузі народного господарства - працівники та ветерани Нехворощанського сільського комунгоспу та колишнього побуткомбінату!

Сердечно вітаю вас із професійним святом, яке щорічно відзначається третьої неділі березня!

Нехворощани добре пам'ятають, як у селі діяв комбінат побутового обслуговування населення, скільки людей користувалися його послугами. Та й сьогодні, у непростих соціально-економічних умовах, завдяки працьовитим рукам тих, хто дбає про наш комфорт, у громаді підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, водопровідно-каналізаційного господарства, проводяться ремонти будівель, благоустрій населених пунктів, озеленення вулиць, тощо. І попереду – все нові й нові справи. Тож бажаю успіхів у нелегкій, але дуже потрібній діяльності!

Міцного вам здоров’я, хорошого весняного настрою, злагоди, щастя і миру, ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань. Нехай завжди з вами будуть повага колег, людська шана та любов рідних і близьких!

З повагою - голова СТГ
Віктор ДУБОВИЧ