24/7 організовуємо оборону Полтави, райцентрів та всієї області, – Дмитро Лунін

Дата: 20.03.2022 21:51

Фото без опису

Військова адміністрація, Збройні сили України, територіальна оборона та правоохоронці повністю контролюють ситуацію в регіоні. Про це розповів начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«24/7 організовуємо оборону Полтави, райцентрів та всієї області. Не віддамо жодного сантиметра української землі. Кожен із нас має тримати свій фронт, робити те, що може робити найкраще. Звертаюся до бізнесу. Запускайте підприємства, магазини, кафе, сферу послуг – усе, що дасть людям заробітну плату, а самому бізнесу – можливість відновитися. Надавайте роботу переселенцям! Нині на території області залишаються 15 тисяч внутрішньо переміщених осіб, – сказав Дмитро Лунін. – Більше 1200 тонн гуманітарної допомоги відправлено до Сумської та Харківської областей. Дякую жителям Полтавщини, волонтерам, бізнесу, міжнародним партнерам, які працюють для допомоги сусіднім регіонам».

Керівник ПОВА поінформував, що продовжують роботу зі зниження необґрунтовано завищених цін по всій області.

«Молоку, крупам, олії, борошну, макаронам й цукру повертаємо обґрунтовану ціну. Крім того, цього тижня в Україні були знижені ціни на пальне», – додав Дмитро Лунін.

Банки, аптеки та магазини на Полтавщині продовжують працювати стабільно.