ЩЕ ОДНА ПОЖЕЖА

Дата: 23.03.2022 21:53

Фото без опису«З такими односельцями і диверсантів не треба» - так досить емоційно висловився один з учасників гасіння пожежі, що виникла сьогодні на «кіровському» кладовищі Нехворощі. Точніше, не виникла, а кимось була свідомо спровокована. Бо не могла суха трава загорітися сама по собі. Намагаючись приборкати вогонь, збіглися люди з близьких осель, у тім числі пенсіонери. Приїхали і місцеві пожежники. Гасили хто чим міг. Ситуація неприємна, і виникає таке враження, що хтось підпалює не просто через власну необачність, а з метою спеціально нашкодити жителям села. Тому слушною є висловлена пропозиція не тільки штрафувати паліїв на великі суми, а й примусово залучати до прибирання кладовищ та до ліквідації наслідків таких пожеж.