УВАГА! До відому всіх жителів громади!

Дата: 23.03.2022 22:08

Фото без описуПовідомляємо вам, що на всій території України в період війни КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО:
- використання автомобільних відеореєстраторів;
- проведення фото- чи відеозйомки блокпостів, стратегічних об’єктів, пересування військової техніки ЗСУ, і т.п.;
- використання будь-яких приватних літальних апаратів (безпілотників, дронів, квадрокоптерів). Усі виявлені у повітрі дрони будуть визначені як ворожі та негайно знищені, а причетні до їх запуску особи вважатимуться диверсантами з відповідними наслідками.

Так само без попередження вилучатиметься інша техніка, яка попри заборону використовуватиметься для фото- чи відеофіксації: фотоапарати, відеореєстратори, мобільні телефони, тощо.

ВАЖЛИВО!
Кожен власник безпілотного літального апарату будь-яких розмірів, моделей та призначень повинен ОБОВ’ЯЗКОВО і невідкладно зареєструвати його в органах місцевої влади (без вилучення з умовою реєстрації та дотримання заборон щодо його використання у військовий час).
Для реєстрації необхідно звернутися з технічною документацією, а за її відсутності - з літальним апаратом до уповноважених представників громади:
КОРОЛЕНКО Зоя Петрівна, тел.: 095-764-25-54
ЗАВЕЗЬОН Микола Анатолійович, тел.: 099-205-46-35
КАЛІНІЧЕНКО Світлана Миколаївна, тел.: 050-192-12-49
РОМАНЕНКО Марина Олександрівна, тел.: 066-834-88-63
Просимо усіх небайдужих громадян негайно повідомляти за вищевказаними телефонами про виявлені випадки використання безпілотних літальних апаратів для вжиття невідкладних заходів.