ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Дата: 28.03.2022 15:35

Фото без описуМи, українці, завжди славилися охайністю і любов’ю до чистоти. І завжди хочемо бачити наші села, наші вулиці, наші громадські місця і наші подвір’я чистими, привабливими, квітучими. А настання тепла – це найкраща пора для прибирання. Тому з особливим проханням звертаємося до мешканців приватного сектору, керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, фізичних осіб-підприємців та закликаємо використати кожну погожу днину і навести лад на прилеглих територіях ваших установ, прибрати ділянки біля магазинів і кафе, подбати про чистоту на прибудинкових територіях, ліквідувати стихійні смітники.
Пам’ятайте! Чистота, порядок та благоустрій значною мірою залежить від кожного з нас! Тож давайте разом створювати комфорт у нашій найкращій громаді!
З повагою до всіх, хто дбає про чистоту -
виконавчий комітет сільської ради