СПІВЧУВАЄМО

Дата: 30.03.2022 21:33

Фото без описуКерівництво СТГ і виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття начальнику місцевої пожежної охорони Василю Івановичу УГЛЯЮ з приводу трагічної загибелі брата Володимира.

Війна жорстока і нещадна, вона зачіпає своїм чорним крилом і мирне населення. Як розповіли родичі загиблого, 43-річний Володимир Іванович Угляй жив з родиною в місті Ізюм Харківської області. Минулої п’ятниці після скасування повітряної тривоги вийшов з укриття і за мить його наздогнав осколок, смертельно травмувавши. Поховали загиблого того ж дня у дворі багатоквартирного будинку, оскільки через інтенсивні обстріли добратися на міське кладовище наразі неможливо.

Розділяємо біль утрати з усіма рідними Володимира Івановича. Віримо, що душі усіх мирних жителів України, яким смерть принесли рашистські ординці, матимуть Царство Небесне і вічний спокій. А ми не забудемо, хто приніс лихо на нашу землю! І неодмінно переможемо цю фашистську навалу!