ГОРИТЬ-ПАЛАЄ У МАЯЧЦІ…
Дата: 31.03.2022 13:43
Кількість переглядів: 212
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/9657024c4da8395ab0f126a64b5fc42d.jpg)
Наступного ранку подібна ситуація виникла на відділку Маячка-низ. Там бабуся розвела вогонь «з розмахом», вирішивши випалити значну територію сухостою разом з кущами дерев. На гасіння довелося скликати людей, їх організовував на боротьбу з полум’ям, що ширилося дуже швидко, депутат нашої СТГ Василь МАСЛЕЙ. На допомогу прибула і команда місцевої пожежної охорони. «Якби не пожежники, то наслідки від загорання були б плачевніші» – каже заступник голови СТГ Микола ЗАВЕЗЬОН, бо вогонь вже підступав до житлових будинків.
Тепер покарання чекає призвідників і цього лиха.