ГОРИТЬ-ПАЛАЄ У МАЯЧЦІ…

Дата: 31.03.2022 13:43

Фото без описуВідразу дві пожежі майже одночасно сталися у Маячці через підпал сухої трави та очерету. Перше загорання виникло на подвір’ї пенсіонера, який свідомо вирішив спалити купу сміття. В результаті загорілися і дерева біля садиби. До того ж сталося це пізно увечері, тож полум’я видно було за кількасот метрів. Підсумком такого «прибирання» став штраф «дбайливому господарю», який визнав свою вину, від інспектора відділу запобігання надзвичайних ситуацій Полтавського районного управління ГУ ДСНС Сергія ПОЦІПКА.

Наступного ранку подібна ситуація виникла на відділку Маячка-низ. Там бабуся розвела вогонь «з розмахом», вирішивши випалити значну територію сухостою разом з кущами дерев. На гасіння довелося скликати людей, їх організовував на боротьбу з полум’ям, що ширилося дуже швидко, депутат нашої СТГ Василь МАСЛЕЙ. На допомогу прибула і команда місцевої пожежної охорони. «Якби не пожежники, то наслідки від загорання були б плачевніші» – каже заступник голови СТГ Микола ЗАВЕЗЬОН, бо вогонь вже підступав до житлових будинків.

Тепер покарання чекає призвідників і цього лиха.