ДЯКУЄМО НАШОМУ ДЕПУТАТУ

Дата: 31.03.2022 13:56

Фото без описуСьогодні від народного депутата України Костянтина Івановича КАСАЯ до Нехворощанської сільської ради прибув вантаж з гуманітарною допомогою, призначений для тимчасово переміщених громадян, які зараз тимчасово проживають на території нашої громади. Тут і дитяче харчування, і засоби гігієни для дорослих та дітей, і постільна білизна, тощо.

Сьогодні заступниці голови СТГ розподілять її по населених пунктах, а завтра гуманітарні набори поїдуть до конкретних адресатів.

Керівництво громади від себе та від багатьох, кому призначена ця допомога, дякують Костянтину Івановичу за допомогу. Сьогодні така підтримка дуже важлива для людей, які змушені були покинути свої домівки, рятуючись від війни. Але будучи згуртованими, обов’язково переможемо! Все буде Україна!