Від народного депутата України Костянтина КАСАЯ прибула гуманітарна допомога, призначена для тимчасово переміщених громадян, які зараз проживають у наших селах.

Дата: 01.04.2022 22:11

Фото без описуМи вже розповідали, що до нашої громади від народного депутата України Костянтина КАСАЯ прибула гуманітарна допомога, призначена для тимчасово переміщених громадян, які зараз проживають у наших селах. Серед гуманітарних наборів - дитяче харчування, засоби гігієни, дитяче харчування, тощо. Учора частину цих наборів уже роздали адресатам. З рідних домівок їх погнала війна, розв’язана російськими агресорами. У такий період важливо відчувати підтримку тих, хто поруч. «Сьогодні допомагати один одному – означає залишатися людьми», – каже Костянтин Іванович, якому переселенці вдячні за надану допомогу. Ми – разом, а значить обов’язково переможемо!