Ще один день «великого прибирання» був учора в Маячці

Дата: 02.04.2022 20:26

Фото без описуЩе один день «великого прибирання» був учора в Маячці. За цим разом вивезли купи згребеного сміття, а також підготували дві санітарні ями – на території школи і дитсадка. Невдовзі їх облаштують, обнесуть парканом відповідно до санітарного законодавства.

Під час цих робіт була задіяна техніка, яку надало керівництво СТОВ «Говтва» в особі К.НАЗАРЬКА – не дивлячись на весняно-польові роботи. А також трактор з причепом та екскаватор від Нехворощанського сільського комунгоспу (директор Г.БАЛАНА).

Роботи з впорядкування території села продовжуватимуться і наступного тижня за сприятливої погоди. Тепер на часі – прибирання кладовищ, окремих вулиць і т.д.