Ще один день «великого прибирання» був учора в Маячці
Дата: 02.04.2022 20:26
Кількість переглядів: 240
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/90333c746bbab9c59fc7797c83803e82.jpg)
Під час цих робіт була задіяна техніка, яку надало керівництво СТОВ «Говтва» в особі К.НАЗАРЬКА – не дивлячись на весняно-польові роботи. А також трактор з причепом та екскаватор від Нехворощанського сільського комунгоспу (директор Г.БАЛАНА).
Роботи з впорядкування території села продовжуватимуться і наступного тижня за сприятливої погоди. Тепер на часі – прибирання кладовищ, окремих вулиць і т.д.