Із 2 квітня комендантська година на території області триватиме з 21:00 до 06:00, – Дмитро Лунін
Дата: 02.04.2022 09:42
Кількість переглядів: 151
![Із 2 квітня комендантська година на території області триватиме з 21:00 до 06:00, – Дмитро Лунін Фото без опису](http://www.adm-pl.gov.ua/sites/default/files/imagecache/thumbs/content/news/images/skorochena_godina_2.jpg)
Рада оборони області прийняла рішення про скорочення тривалості комендантської години.
«По всій Полтавщині скорочуємо комендантську годину. З 2 квітня вона триватиме з 21:00 до 06:00, – повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін. – У комендантську годину обов?язково перебуваємо вдома. В інший час потрібно мати з собою документи, що посвідчують особу. Поводьтеся спокійно, якщо вас зупинили тероборона, військові або правоохоронці».