Внаслідок ракетного удару по Миргороду пошкоджені злітна смуга й інфраструктура аеродрому, – Дмитро Лунін

Дата: 02.04.2022 20:47

Фото без опису

Подробиці ракетного удару по Миргороду повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«Сьогодні о 16:50 війська російської федерації нанесли ракетний удар по місту Миргород. Силами й засобами ППО Збройних сил України вдалося знищити декілька ворожих крилатих ракет. Внаслідок обстрілу пошкоджені злітна смуга, інфраструктура аеродрому та сталося загоряння складу паливно-мастильних матеріалів», – зазначив Дмитро Лунін.

На уражених об’єктах працюють особовий склад частини та рятувальні служби, які ліквідовують наслідки обстрілу й пожежі, а також представники Національної поліції. Кількість постраждалих встановлюється.

Нагадаємо, вночі 2 квітня ворог ударив ракетами по кількох інфраструктурних об?єктах у Полтаві, а вранці ворожі літаки атакували промислові об?єкти Кременчука. У Полтаві жодна людина не постраждала, наслідки атаки ліквідовані. У Кременчуці триває гасіння пожежі. Кілька людей отримали легкі опіки, однак без госпіталізації. Вдень під час повітряної тривоги ЗСУ збили дві ворожі ракети над Полтавщиною.