ЗВЕРНЕННЯ ДО ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Дата: 04.04.2022 14:12

Фото без описуШановні односельці! Весна – час прибирання! У нашій громаді приділяється велика увага чистоті в громадських місцях, для цього організовуються толоки та суботники. А сьогодні хотілося б звернути увагу на території біля присадибних ділянок. Тож звертаємось до вас як до дбайливих господарів з проханням навести порядок біля своїх обійсть, а по можливості – і біля покинутих дворів, які завжди стають територіями накопичення сміття.

У травні заплановано огляд вулиць на предмет виявлення та оприлюднення на нашій сторінці неприбраних, неохайних територій. Водночас господарі кращих садиб будуть відзначені виконкомом сільської ради.

Пам’ятаймо, що коли кожен господар наведе порядок біля свого двору, то чистішою і привабливішою стане вся наша громада!
З повагою – виконавчий комітет