Допомога від благодійного фонду «Громадське здоров’я» для вимушено переміщених сімей, котрі живуть у нашій громаді.
Дата: 05.04.2022 23:42
Кількість переглядів: 229
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/6fd04c13ba0fead572b795ca59bb3382.jpg)
Висловлюємо слова щирої вдячності директору Полтавського обласного благодійного фонду «Громадське здоров’я» Андрію Олексійовичу ПРОТОПОПОВУ за допомогу, передану волонтерами для вимушено переміщених сімей, котрі живуть у нашій громаді. В гуманітарному наборі – ковдри, постільна білизна, дитячий одяг та взуття, іграшки, засоби гігієни та інші потрібні речі. Учора їх роздали в Лівенському та Соколовій Балці.