Дата: 05.04.2022 23:46

Фото без описуУчора надійшла гуманітарна допомога для тих переселенців, які тимчасово живуть у нашій громаді й тепер є підопічними комунальної установи «Центр надання соціальних послуг». В основному це ліки, медичні засоби.

Щиро дякуємо «Мережі аптек 9-1-1» та особисто Юлії КЛІМЕНЮК за цю допомогу, яку доставив нам давній та надійний друг Нехворощанської громади Юрій ІСАЄВ. За це Юрію Федоровичу також наша вдячність!

Як жартують українці, «гуртом і батька легше бити». Тепер настав той час, коли ми згуртувалися, аби підтримати один одного, допомогти ближньому і дати рішучу відсіч путінським зайдам. Отже, гуртом переможемо!