Учора надійшла гуманітарна допомога для тих переселенців, які тимчасово живуть у нашій громаді й тепер є підопічними комунальної установи «Центр надання соціальних послуг»
Дата: 05.04.2022 23:46
Кількість переглядів: 270
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/937ad4def2a7872b1b881db505f5b0dd.jpg)
Щиро дякуємо «Мережі аптек 9-1-1» та особисто Юлії КЛІМЕНЮК за цю допомогу, яку доставив нам давній та надійний друг Нехворощанської громади Юрій ІСАЄВ. За це Юрію Федоровичу також наша вдячність!
Як жартують українці, «гуртом і батька легше бити». Тепер настав той час, коли ми згуртувалися, аби підтримати один одного, допомогти ближньому і дати рішучу відсіч путінським зайдам. Отже, гуртом переможемо!