Cтоматологічний кабінет у Маячці

Дата: 10.04.2022 10:43

Фото без описуБлизько десяти років у Маячці не діяв стоматологічний кабінет, проте обладнання зберігалося, колектив сільської амбулаторії ЗПСМ своїми силами зробив там косметичний ремонт, заступник голови громади Микола ЗАВЕЗЬОН допоміг докупити деякі матеріали. І хоч медичне устаткування морально застаріло, воно в робочому стані, його встановив водій амбулаторії Василь ОЛЕШКО. Бо нині все це виявилося затребуваним, адже до Нехворощі приїхала молода сім’я харків’ян, яких з рідної домівки погнала війна. Діана Валеріївна ЛЕБЕЦЬ працювала у міській стоматологічній клініці, має чималий практичний досвід, тому коли керівництво нашої громади запропонувало роботу за спеціальністю в Маячці, відразу погодилась.

Минулої п’ятниці в Діани Валеріївни був перший робочий день, вона прийняла 11 пацієнтів. Оскільки існують ще деякі невирішені питання з організацією роботи, прийом проходитиме за гнучким графіком, тому бажано записатися заздалегідь. Телефонувати можна в робочий час за номером: 095-855-24-36.

Наразі обговорюється можливість відкриття стоматологічного кабінету і в Нехворощі.