Шедіївці уміють не тільки креативно відпочивати, а й з гумором працювати, бо дружна робота – це завжди весело!
Дата: 11.04.2022 22:01
Кількість переглядів: 186
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/066ab4136a8675fd022674e7f1d89d6e.jpg)
«Доброго дня, ми з України! Сьогодні впорядкували парк «Шедієве майбутнє». А трудився на тому «полі бою» наш бадьорий «Бабський батальйон» у складі Галини Герасименко, Іванни Полухіної, Світлани Подкопової, Світлани Борсук, Ірини Олешко, Світлани Герасименко, Анни Мошури та Ганни Ходак».
Що ж, молодці! Працюємо на перемогу!