Друзі, новини з нашого «кулінарного фронту»

Дата: 12.04.2022 10:08

Фото без описуУчора був неймовірний день, вдалося не тільки передали третю гуманітарну допомогу до м. Охтирки, а й особисто зустрітися з волонтеркою Наталією Вінник, яка приєдналася до армії ангелів-охоронців українських військових ще у 2014 році.

Протягом тижня нашій команді однодумців вдалося приготувати в два рази більше домашніх страв, адже готуємо не тільки для ЗСУ, а й для жителів міста, які залишилися без тепла, світла та водопостачання.

Кожного дня ми готуємо тільки свіже і смачне, тільки – по –домашньому!

Але перед нами постає безліч проблем: де закупити здешевлені продукти, де знайти благодійників, хто власним транспортом доставить гуманітарну допомогу. Організувати волонтерську роботу не так уже й легко, як хтось думає…

Але ми не покладаємо зусиль і надалі продовжуємо працювати, адже нам є ким пишатися.

Небайдужі жителі нашого старостинського округу збирають кошти цілими вулицями, приносять продукти харчування, навіть без оголошення про збір, долучаються до нас і небайдужі жителі Нехворощі. Кожного дня двері школи відчинені, люди прагнуть допомогти , використовуючи свої ресурси.

Дякуємо за довіру всім, хто відгукнувся на цьому тижні нам допомагати:

• Куць Олег ( м’ясо, печінка , лівер)

• Олешко Світлана ( картопля, молоко, олія, капуста)

• Молька Оксана, Григоренко Юлія( олія)

• Геращенко Анастасія (яйця, пластикові відра харчові)

• Яловега Геннадій (мішок борошна)

• Карюк Людмила ( капуста, яйця)

• Яхно Валентина ( борошно, олія, печінка, сало)

• Сухомлін Тетяна передала не тільки ( м’ясо, печінка, павидло), а власноруч пошиті прапори України.

Окрема подяка Данченко Аллі, Січевській Любові, Поглазовій Ларисі , Бугорській Тетяні за домашню випічку (печиво, пиріжки та здобні булочки).

Школярі також долучаються до волонтерської роботи.

Ткаченко Ярина з мамою Світланою та однокласницею Манько Поліною напекли аж 5 ящиків солодкого печива.

Усі інші учні долучилися до акції « Дякую тобі, солдате!» та передали військовим більше ста листів та малюнків. Це прояв патріотизму в діях, коли діти усвідомлюють, що вони теж мають щось робити для своєї країни.

Була цього тижня у нас і найменша помічниця Карюк Вікторія, яка дуже старалася зліпити найкращий вареник для захисника України.

Сподіваємося, власноруч приготовлені страви допоможуть нашим захисникам відчути затишок рідної оселі.

PS: ну і ще одна приємна новина. Усі невтомні трудівниці нашого «кулінарного фронту» отримали в подарунок від Вікторії Федорчук та Анни Чайки 20 практичних та красивих фартухів , кухонні полотенця, рукавиці –прихватки.

Саме в проявах людяності одне до одного, в підтримці та згуртованості – наша сила!

Разом до перемоги!