Сьогодні в село Лівенське прибула гуманітарна допомога

Дата: 18.04.2022 22:00

Сьогодні в село Лівенське прибула гуманітарна допомога, яку особисто привіз харків’янин Дмитро СОЛОДУХІН. Адже тут тимчасово живе його сім’я. Однак волонтер з власної ініціативи зібрав вантаж, якого вистачило розподілити серед більш як двадцяти таких же сімей-переселенців з дітьми дошкільного віку не тільки з Лівенського, а й з сусідніх сіл Шедієве, Маячка, Губарівка. В основному це дитяче харчування, засоби гігієни, миючі засоби, а також макаронні вироби та інші продукти.

«Нині дуже важливо допомагати один одному, аби вистояти і перемогти, – каже Дмитро. – Готуючи вантаж, я розумів, що з рідних домівок війна погнала не тільки мою сім’ю, і вони теж потребують підтримки. І якщо я маю можливість поділитися ще з кимось – я ділюся…».

Правду кажуть: разом ми сильні! І непереможні, якщо серед нас є такі українці. Спасибі вам, Дмитре!