Дата: 20.04.2022 20:07

Фото без описуДСНС розміщено анкету для громадян, які бажають брати участь в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

Інформація про осіб, які заповнили вищезазначені анкети, буде доводитись до місцевих органів влади підрозділами Головного управління з метою включення їх за відповідними рішеннями до добровільних формувань цивільного захисту на тимчасовій основі.

Добровільні пожежні – це громадяни, які реагують на пожежі та наслідки надзвичайних ситуацій, що виникли на відповідній території, в складі добровільних пожежно-рятувальних підрозділів. Зазначені підрозділи утворюються органами місцевого самоврядування та функціонують на постійній основі.