У Нехворощі відкрився стоматологічний кабінет.

Дата: 20.04.2022 20:28

Фото без описуПРИЄМНА НОВИНА
У Нехворощі відкрився стоматологічний кабінет. Діє він в реконструйованому приміщенні, де колись містилося стаціонарне відділення. Сьогодні лікарка Діана Валеріївна ЛЕБЕЦЬ вже прийняла перших пацієнтів.

Ми раніше повідомляли, що Діана Валеріївна працює і в Маячківській амбулаторії, там проводить прийом щовівторка і щоп’ятниці, а в Нехворощі відтепер – щопонеділка, щосереди і щочетверга.

На прийом бажано записуватись заздалегідь, аби не створювалася черга. Телефонувати можна в робочий час за номером: 095-855-24-36.

До речі, у планах керівництва громади – відновлення роботи стоматологічного кабінету в Соколовій Балці. Але на це піде певний час, бо там, як з’ясувалося, медичне обладнання напіврозібране і його належить доукомплектувати.