БУДЬМО СВІДОМИМИ!

Дата: 22.04.2022 10:36

Фото без описуСкоро Великдень, а за ним до нас прийдуть поминальні дні – час відвідин могил померлих родичів. В останні роки з’явилася традиція прикрашати їх вінками та штучними квітами. На жаль, традиція не з кращих, бо лише кілька днів ці «квіти» прикрашають місця вічного спочинку наших рідних, потім вони перетворюються у сміття, яке до того ж завдає школи навколишньому середовищу, погано утилізується, бо в його основі – пластик, що викидає в атмосферу шкідливі хімічні сполуки. Продавці таких «квітів» над цим не задумуються, а нам варто відмовлятися від цієї традиції, краще висадити на могилках живі рослини.

Шановні жителі громади! Звертаємося до вас із проханням не приносити на кладовища пластиковий непотріб. Виражати свою пам’ять і пошану до померлих маємо не штучними, а живими квітами. Бо свято Христового Воскресіння – це свято життя. Його символом є не мертва пластикова квітка, а жива рослина. Також пам’ятаймо, що найкращим даром для тих, хто вже за Межею Вічності, є наша щира молитва.