Вчора наші Великодні смаколики були передані на педедові позиції Харкова, Херсона та Донецька, і все завдяки , тим, хто готовий допомагати та підтримувати ЗСУ задля спільної Перемоги!

Дата: 22.04.2022 10:34

Фото без описуЗа декілька днів настане одне з найбільш релігійних свят – Великдень????
Цього року у нас немає передсвяткового настрою, цього року наш Великдень – фронтовий!
Проте, навіть у цей скрутний час ми знайшли сили та можливості робити добрі справи????

У рамках щорічної акції «Великодній кошик для захисника України» до нашої освітянської родини долучилося настільки багато небайдужих жителів Соколовобалківського старостинського округу та Нехворощі , що усіх не перелічити.

Хтось допомагав продуктами, хтось випікав печиво, інші - фінансами, одним словом - потужна самоорганізація на благо ПЕРЕМОГИ!????????

Вміст зібраних посилок для наших захисників ніби й традиційний, як для великодніх свят , проте дуже апетитний.
Там і паски, і сало, і м’ясні вироби, кава, чай, солодощі, вареники, пиріжки, млинці з м’ясом, тушонка.
Окрім продуктів харчування, військовим передали дитячі малюнки, великодні листівки, обереги, засоби гігієни та спеціалізовані медикаменти, прапори України????????????

У ці святкові дні віримо у нашу перемогу , а щоб це сталося швидше, щоб зберегти найцінніше — людські життя, кожен з нас має оголосити мобілізацію у своїй душі і працювати на перемогу.
Україна нині потребує наших максимальних зусиль!

Не зупиняємося, продовжуємо підтримувати та допомагати, а також нагадуємо, що такі поїздки плануються і надалі, тому запрошуємо всіх бажаючих до співпраці із волонтерами.
Допомагайте один одному та бережіть себе!
Згуртована країна – це ще один крок до Перемоги!