Вчора наші Великодні смаколики були передані на педедові позиції Харкова, Херсона та Донецька, і все завдяки , тим, хто готовий допомагати та підтримувати ЗСУ задля спільної Перемоги!
Дата: 22.04.2022 10:34
Кількість переглядів: 229
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/35c0783fbc349c33977d5580476ebbdf.jpg)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbf/1/16/1f9c1.png)
Цього року у нас немає передсвяткового настрою, цього року наш Великдень – фронтовий!
Проте, навіть у цей скрутний час ми знайшли сили та можливості робити добрі справи![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f970.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f970.png)
Вчора наші Великодні смаколики були передані на педедові позиції Харкова, Херсона та Донецька, і все завдяки , тим, хто готовий допомагати та підтримувати ЗСУ задля спільної Перемоги!
У рамках щорічної акції «Великодній кошик для захисника України» до нашої освітянської родини долучилося настільки багато небайдужих жителів Соколовобалківського старостинського округу та Нехворощі , що усіх не перелічити.
Хтось допомагав продуктами, хтось випікав печиво, інші - фінансами, одним словом - потужна самоорганізація на благо ПЕРЕМОГИ!![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Вміст зібраних посилок для наших захисників ніби й традиційний, як для великодніх свят , проте дуже апетитний.
Там і паски, і сало, і м’ясні вироби, кава, чай, солодощі, вареники, пиріжки, млинці з м’ясом, тушонка.
Окрім продуктів харчування, військовим передали дитячі малюнки, великодні листівки, обереги, засоби гігієни та спеціалізовані медикаменти, прапори України![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![????????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
У ці святкові дні віримо у нашу перемогу , а щоб це сталося швидше, щоб зберегти найцінніше — людські життя, кожен з нас має оголосити мобілізацію у своїй душі і працювати на перемогу.
Україна нині потребує наших максимальних зусиль!
Не зупиняємося, продовжуємо підтримувати та допомагати, а також нагадуємо, що такі поїздки плануються і надалі, тому запрошуємо всіх бажаючих до співпраці із волонтерами.
Допомагайте один одному та бережіть себе!
Згуртована країна – це ще один крок до Перемоги!