ЗВЕРНЕННЯ ДО ВИМУШЕНО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Дата: 03.05.2022 21:40

Фото без описуШановні співгромадяни! Війна – це дуже серйозне випробування для всього суспільства. І перемогти ворога зможемо тільки тоді, коли будемо згуртованими, об’єднаємося навколо біди. Коли будемо допомагати, підтримувати один одного. Саме тому наша громада з перших днів активізувала волонтерську роботу, аби допомогти кожному, хто до нас приїхав – усвідомлюючи, що в такій ситуації може опинитися кожен. І сьогодні ця робота продовжується.
Ми також розуміємо, що нинішня ситуація є стресовою, тому кожен може бути знервованим, з надмірно завищеним емоційним станом. І все-таки вважаємо, що ці обставини не є приводом для пиятики, скандалів, бійок. На жаль, у нашій громаді вже зафіксовано щонайменше три подібних випадки, коли довелося викликати поліцію. Суперечки, що переходили до «аргументів з кулаками», виникали як між групою переміщених осіб, так і гостей з місцевими жителями. Це та поведінка, яка не наближає перемогу, а якраз навпаки!

Тому звертаємося у першу чергу до чоловіків – і місцевих, і прибулих: будь ласка, не допускайте зі свого боку протиправної поведінки! А якщо хтось відчуває в собі надлишок бійцівської енергії, то її можна з успіхом застосувати там, де нині йде запекла битва з ворогом.

Надалі ми сподіваємося на взаємоповагу. Якою б складною не була ситуація, а тримати себе в руках і контролювати власні емоції – найкращий прояв людяності і порядності.

Дякуємо за розуміння!