У селах громади пройшли акції вшанування загиблих воїнів у період Другої світової війни.
Дата: 09.05.2022 20:14
Кількість переглядів: 219
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/cd8abf83a3d4597882af0353715ac32d.jpg)
У ці дні працівники виконкому на чолі із заступником голови громади Миколою ЗАВЕЗЬОНОМ побували в усіх селах свого старостинського округу – Маячці, Лівенському, Шедієвому, Рекунівці та Губарівці, де відвідали місця вічного спочинку солдат тієї далекої в часі, але близької для кожного українця війни, бо в багатьох родинах – своя історія Другої світової. Ми не забули, ми – пам’ятаємо!..