Ще одна «обновка» з’явилася у Маячці: тут біля адміністративного будинку встановили декоративну лавку для сидіння.

Дата: 19.05.2022 17:19

Фото без описуЗдавалося б, дрібниця, але дуже потрібна! Бо щодня тут збираються люди, які йдуть не тільки до працівників виконкому, а й у поштове відділення, яке також діє в цьому приміщенні.

Пофарбували і стару лавку, замінивши на ній дошки, а ще висадили квіти, полили молоді деревця, побілували дорослі дерева, обробили від шкідників кущі троянд, поштукатурили цоколь адмінбудинку. Не забули і про підготовку до відпочинку на воді – на сільському пляжі біля Орілі вже встановили столик, пізніше завезуть пісок, приберуть прилеглу територію. Словом, роботи у маячківців вистачає, як і в лівенчан, які також щодня працюють над благоустроєм. А дбають про красу своїх сіл не тільки працівники виконавчого комітету, а й закладів культури, освіти, бібліотекарі.