Ще одна «обновка» з’явилася у Маячці: тут біля адміністративного будинку встановили декоративну лавку для сидіння.
Дата: 19.05.2022 17:19
Кількість переглядів: 171
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/21045225/4f734d2a2ff72ccf31ad38a4cebf17ab.jpg)
Пофарбували і стару лавку, замінивши на ній дошки, а ще висадили квіти, полили молоді деревця, побілували дорослі дерева, обробили від шкідників кущі троянд, поштукатурили цоколь адмінбудинку. Не забули і про підготовку до відпочинку на воді – на сільському пляжі біля Орілі вже встановили столик, пізніше завезуть пісок, приберуть прилеглу територію. Словом, роботи у маячківців вистачає, як і в лівенчан, які також щодня працюють над благоустроєм. А дбають про красу своїх сіл не тільки працівники виконавчого комітету, а й закладів культури, освіти, бібліотекарі.