ЗСУ оберігають нас, а ми піклуємося про них??

Дата: 19.05.2022 23:08

Учора наші невтомні дівчата розпочали свій робочий день на кухні о п'ятій годині ранку, бо потрібно було допомогти волонтерам свіжоприготовленими домашніми стравами.

Волонтери уже в дорозі до наших захисників і ми безмежно раді, що в черговий раз вдалося передати їм частинку нашого тепла та турботи????
З перших днів війни наш навчальний заклад не закрив свої двері, а змінив формат роботи????
Незважаючи на домашні клопоти, дистанційне навчання, ми робимо свій вклад у спільну перемогу, даруючи нашим захисникам не тільки смачні домашні страви , а й відчуття домашнього затишку та спокою, що у свою чергу допомагає їм тримати оборону.
Намагаємося організовувати усе на благодійних засадах, але як і на кожному фронті у нас з’являються певні проблеми.
На допомогу приходять небайдужі односельці.
Наприклад, на цьому тижні нам вдалося закрити питання:
• з овочами ( 100 кг. капусти, 100 кг. картоплі, 50 кг. моркви , 50 кг. цибулі) - придбали СП «Полтавська газонафтова компанія»
• з харчовими пластиковими відрами –
придбали Зінченко Сергій ( 130 відер 5 л.), Геращенко Андрій ( 15 відер 3л.,3.5л.) , Грек Олександр ( 10 відер 5 л. )
Усі добре знають, що на сьогоднішній день в Україні загострилася ситуація з бензином та дизпаливом.
Дефіцит палива спричинив значні проблеми і для нашої діяльності.
Протягом двох місяців транспортувати нашу продукцію допомагали Свистун Валентин, Свистун Юрій, Деряга Станіслав, Яловега Ростислав, Грек Олександр.
Минулого тижня безпосередньо пальним допоміг директор ТОВ «Сокіл» Кива Владислав.
Якщо хтось може закрити для нас цю потребу на майбутнє, будемо вдячні за допомогу. ????
Ну і звичайно дякуємо тим, хто на цьому тижні допомагав нам допомагати:
Іванюк Тамара (45 кг. борошна, 10 кг. цукру), Кривоніс Інна( 12 л. молока), Якименко Юлія( м’ясо, сало, печінка), Морозова Тетяна ( олія, маргарин, сметана), Пилипенко Яна ( м’ясо, печиво), працівники Соколовобалківського ДНЗ «Берізка» (дріжджі, олія, сметана, маргарин, какао, цукрова пудра), Костяна Світлана ( кава), Олешко Світлана (молоко, сливки , повидло, маргарин, дріжджі), Ілона Гук ( сметана, маргарин, дріжджі), Каплуновська Юлія ( маргарин), Данченко Алла( пиріжки), Свистун Світлана, Зінченко Тетяна, Карюк Марина, Яхно Катерина, Ткаченко Світлана, Житник Світлана, Січевська Любов, Бугорська Тетяна ( печиво), Костенко Олександра ( масло, маргарин, печиво), Манько Тетяна ( м’ясо, печиво, олія), Налойченко Микола, Тирін Георгій, Кривоніс Інна, Грек Анатолій( грошова допомога), Яловега Геннадій, Яловега Юрій, Січевський Сергій, Побережнюк Михайло, Зельський Анатолій ( 11 кг. лівер, печінка), Бичок Анатолій (9.5 кг. смальцю), Замула Валентина ( яйця, повидло).
Пам’ятайте, любов, добро, згуртованість у нас не відібрати!
Дякуємо кожному, хто долучається до допомоги і підтримує захисників України! Ми відчуваємо вашу підтримку!